Standard.al

Rihanna kërkon ndihmën e miqve dhe fansave, ndodhet në një situatë dramatike

0

Rihanna ka kërkuar ndihmën e miqve, ndjekësve dhe fansave pasi ndodhet në një situatë të vështirë. Një prej kërcimtareve të saj, ka humbur dhe të gjithë janë vënë në kërkim. Ajo shpreh ankthin e saj në lidhje më këtë mungesë dhe i lutet të gjithë atyre që mund ta kenë parë, apo disponojnë ndonjë informacion, të kontaktojnë në numrin e departamentit përgjegjës të policisë.
Shirlene ka performuar në shumë këngë të artisteve të famshme si dhe në këngët e Beyonce gjithashtu.

Postimi i Rihanna- s:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.