Standard.al

Emocionuese/ Dua Lipa valëvit flamurin shqiptar në Frankfurt (VIDEO)

0

Dua Lipa është këngëtarja që përherë e më shumë po na bënë krenar në botë. Ajo tashmë është një prej emrave më të përfolur të muzikës për vitin 2016 dhe koncertet që ajo po mban në Evropë janë plot me fansa.

Ndalesa e radhës për 21 vjeçaren ishte skena e Frankfurtit në Gjermani. Mes shumë shqiptarësh që jetojnë aty por jo vetëm, Dua ka përformuar këngët e saj.

Gjatë kohës që ajo ka qenë duke kënduar hitin “Bloë Your Mind” në skenë përveç asaj ishin ngjitur edhe disa fansa, njëri prej të cilëve ka kërcyer përkrah saj duke valëvitur flamur shqiptar.

Këtë moment e ka publikuar në llogarinë personale në Instagram stilisti i këngëtares, Lorenzo Posocco, i cili ndjek hapa pas hapi karrierën e Lipës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.