Standard.al

Elvana Gjata rrezikoi jetën gjatë klipit të këgës më të re “Lejla” (Video)

0

Një ditë pas publikimit të videos më të re, këngëtarja shqiptare ka zbuluar një detaj të rëndësishëm sa i takon të fshehtave pas “Lejla”. Interpretimi i Elvana Gjatës majë takave, në majë trenit të bojatisur teksa ai ishte në lëvizje, duket se i ka kushtuar jetën 30-vjeçares.

Siç shihet në bashkëpunimin më të ri të artistes shqiptare me reperat nga Kosova Capital T & 2 PO2, Elvana Gjata ecën përgjatë vagonëve pa e kuptuar se ky veprim mund të shndërronte skenën e xhirimit në një tragjedi. Por, me rëndësi që këngëtarja e ka superuar këtë moment të vështirë dhe tashmë fansat e saj mund t’i gëzohen rikthimit të saj në tregun e muzikës.

Video:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.