Standard.al

Berisha: Droga, lënda e re e Ramës në shkollat tona!

0

 

Ish kryeministri Sali Berisha ka ironizyar rende kryeministrin Rama ne faqen e tij ne Facebook ku shkruan se: ” Te dashur miq, dekriDroga, lenda e re e Rames ne shkollat tona!minalizimi i droges nga i droguari Edi Rama eshte futje e saj masive ne shkolla dhe legalizimi de facto i perdorimit dhe tregut te droges ne Shqiperi, futja e krimit dhe helmit ne xhepat, librat, klasat, trupin, trurin e femijeve tane! Kjo eshte Rilindja e drogmenit Edvin Kristaq Rama!! sb.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.