Meta: Marrëveshja e koalicionit qeverisës do respektohet deri në fund, LSI luajti rol konstruktiv

0

Menjëherë pas vizitës zyrtare në Kinë kreu i Kuvendit ka marrë pjesë në punimet e Komitetit Drejtues Kombëtar të Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Loading...

Gjatë fjalës së tij Meta u shpreh se, duhet një LSI më e organizuar dhe më llogaridhënëse.

Kreu i LSI-së foli edhe për marrëveshjen e koalicionit qeverisës duke u shprehur se ajo do të respektohet deri në fund.

Sipas tij, LSI është luajale dhe konstruktive përsa i përket koalicionit.

Loading...

Lini nje pergjigje