Barcelona – Manchester City, publikohen formacionet zyrtare

0

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Manchester City

Loading...

Barcelona dhe Manchester City kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për Ligën e Kampionëve.

Barcelona: Pas pak…

City: Bravo, Zabaleta, Otamendi, Stones, Kolarov, Fernandinho, Gundogan, Silva, Sterling, Nolito, De Bruyne

Loading...

Lini nje pergjigje