Gjendet i vdekur një 55 vjecar në Shkodër, nuk dihen shkaqet

0

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në Shkodër.

Loading...

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se, një 55-vjeçar endacak është gjetur i vdekur e pa shenja dhune, rreth orës 04:20 në lagjen “10 Korriku”, përballë një objekti hidro-sanitar, pa dhënë detaje të tjera për identitetin e viktimës.

Po punohet për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të vdekjes, ndërsa paraprakisht dyshohet për ngjarje aksidentale, njofton policia.

Loading...

Lini nje pergjigje