Standard.al

Zidane flet para ndeshjes në Champions, befason me deklaratën e tij

0

Zinedine Zidane ka folur para përballjes Real Madrid – Legia Warsaw në Ligën e Kampionëve.

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, thotë se Real Madridi nuk është favorit ndaj Legia Warsaw. “Los Blancos” presin në “Santiago Bernabeu” Leagian të martën, duke filluar nga ora 20:45.

“Nëse ka ndonjë diferencë mes nesh dhe atyre, atëherë këtë duhet ta tregojmë në fushë. Mendoj se gjithçka është 50/50”, tha Zidane.

“Duhet të jemi të koncentruar dhe të mos befasohemi nga Legia”, shtoi francezi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.