Standard.al
Daily Archives

17 October, 2016

UEFA gjobit sërisht FSHF-në

UEFA  ka gjobitur Federatën Shqiptare të futbollit, për flakadanët dhe tymueset të hedhura në fushë nga grupimet e tifozërive, në…