Standard.al

Njihuni me shqiptarin që merr pjesë në reality show nudo (FOTO)

0

Ka nisur reality show gjerman në Gjermani “Adami kërkon Evën”.

Ky emision është në një format të ngjashëm me “Big Brother”, por që ka një rregull kryesor që e identifikon, personazhet duhet të rrinë lakuriq gjatë gjithë kohës.

Mes këtyre konkurrentëve, pjesë e tyre është edhe një shqiptar.

Shqiptari që po konkurron bashkë me personazhet e tjera në këtë reality show quhet Kushtrim, eshte 27 vjec dhe jeton ne Duisburg.

nudonudo2kushtrimi-478x396

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.