Standard.al

Itali/ Shqiptarja kapet duke vjedhur rroba firmato, arrestohet 46-vjeçarja

0

Karabinierët në Itali kanë arrestuar një 46-vjeçare shqiptare duke vjedhur rroba sportive “Decathlon”.

Vera Marashi me banim në Maddaloni është arrestuar nga policia nën akuzën e ‘vjedhjes së rëndë’. Vlera e mallit të grabitur prej saj është afro 500 euro. Gruaja u kap me sendet e vjedhura në qese. Vera Marashi u shoqërua në shtëpinë e saj dhe do të qëndrojë në arrest shtëpie në pritje të gjykimit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.