Standard.al

E tremb partneri me bori, ajo që i ndodh kësaj vajzë është e paimagjinueshme (VIDEO)

0

Reuben Fiander është fshehur për një orë e gjysmë në dollapin e dhomës së fjetjes të shtëpisë së tij në Milton Keynes në Angli, vetëm për ta frikësuar të dashurën.

Rebekah Eldridge ka hyrë brenda duke mbajtur disa rrobe të pastra, kur partneri saj e ka nxjerrë dorën dhe i ka rënë borisë, transmeton Telegrafi.

Nga frika që përjeton, ajo reagon e tmerruar dhe ikën me vrap përjashta. Derisa ai nuk mund të ndalojë së qeshuri, e dashura tij është mbyllur në tualet dhe ankohej.

Më vonë, mësohet se nga trembja që ka përjetuar, ka urinuar në pantallona.

Në videon e postuar më poshtë, mund të shihni këtë mahi të pazakontë, që i futi frikën gruas së pafajshme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.