Standard.al

Bleona kërkon një miliarder që nuk i ka mbushur 40 vjeç (Foto)

0

Këngëtarja Bleona Qereti ka dhënë një intervistë për revistën “MangoBunch” në të cilën ka rrëfyer jo vetëm fillesat e karrierës së saj dhe projektet e ardhshme, por gjithashtu edhe pjesë nga jeta e saj personale.

Për Bleonën që dashuria të jetë e vërtetë duhet të herë e pakushtëzuar, shkruan gazeta Express. “E quaj dashuri kur jam shtrirë në dysheme dhe zemra ime është duke ndjerë dhimbje. Nëse është diçka e thjeshtë atëherë nuk vlen për mua,”-është shprehur këngëtarja gjatë intervistës. Gjithashtu, ajo u shpreh për “kriteret” që duhet të ketë një mashkull për të dalë me të. “Një miliarder poshtë të 40-ve, i pamartuar, pa të dashura dhe që bën atë që i them unë, kërkoj shumë apo jo?,”-përfundon Bleona.

Intervistën këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram” përmes një fotografie ku shfaqet topless.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.