Standard.al

Drake e Rihanna ndahen, reperi në krahët e një bukuroshe tjetër

0

Raportohet se Drake e Rihanna i kanë dhënë fund lidhjes, me reperin që thuhet se tashmë ka nisur një lidhje të re.

“E! Online” raporton se këngëtari kanadez dhe këngëtarja nga Barbadosi nuk duan të jenë më në lidhje, përkundër dashurisë që kanë për njëri-tjetrin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.