Standard.al

Smartphone më i hollë në botë, së shpejti në treg nga Motorola

2

Moto Z, modeli i ri nga Motorola, është telefoni inteligjent më i hollë në ditët e sotme.

Ky telefon ka dhe një tipar të veçantë: pjesë të ndryshueshme si përshembull kapaku i pasëm prej magneti që quhet “mods”.

Ky lloj magneti mundëson një përdorim më të mirë të mikrofonit, projektorit si dhe të funksioneve të tjera ose dhe heqjen e pjesëvë jo të domosdoshme për një lloj konsumatori të caktuar.

Aplikacionet që përmban ky telefon të lejojnë që ta personalizosh sa më shumë sipas dëshirës dhe nevojave.

Moto Mods është më tepër një mori pjesë hardwerash  të cilat i mundësojnë telefonit fuqi të ndryshme.

moto-z-moto-z-force-thassius-veloso-1 gsmarena_003

2 Comments
 1. psar trailing stop says

  Interesting info. Me and my friends are using RobotFX EA. They are commercializing rewarding expert advisors (FX trading robots or robot fx) and advantageous MT4 technical indicators based on effective forex strategies. The robotfx scripts are well documented so each expert advisor trading trader can understand the idea that supports it. The RobotFX expert advisors are also available as demo version that traders can download for free.
  psar trailing stop http://robotfx.ro/

 2. forex forum says

  I do accept as true with all the concepts you have introduced for your post.
  They are really convincing and can certainly work. Nonetheless, the posts are too short for starters.
  Could you please lengthen them a little from next time?
  Thanks for the post.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.