Standard.al

Spanja niset drejt Shqipërisë, ja dëshira e tyre (Foto)

0

Kombëtarja spanjolle ka marrë rrugën drejt Shqipërisë, ku të delen do të takohen në ‘Loro Boriçi’

Shqipëria dhe Spanja do të takohen të dielën, ndërsa spanjollët tashmë janë nisur drejt stadiumit ‘Loro Boriçi’.

Ata po ashtu kërkojnë që kundër Shqipërisë të marrin tre pikët e radhës.

“Po udhëtojmë për Shqipëri për të marrë tre pikët e radhës”, shkruhet në njoftimin e Federatës së Futbollit të Spanjës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.