Standard.al

Kallashi bëhet bjonde (Foto)

0

Vallëtarja e njohur Donjeta Kosumi (Kallashi), në faqen e saj në Instagram, ka postuar një fotografi ku flokët e saj nuk janë më të zeza siç jemi mësuar ta shohim.

Ajo shihet se ka ndryshuar dukjen dhe se flokët tani i ka me fije të bardha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.