Standard.al

Shpërthim në Stamboll

0

 

Një makinë-bombë e dyshuar ka shpërthyer sot afër një stacioni policor në afërsi të aeroportin të Stambollit “Ataturk”.
Agjencia turke e lajmeve, Dogan raporton për të paktën një person të lënduar, transmeton Express.

Ndërkohë, televizioni NTV ka transmetuar ambulanca duke shkuar në vendin e ngjarjes, si dhe forcat e sigurisë duke u vendosur në atë zonë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.