Standard.al

Kallashi del topless, mbulohet me euro

0

Kallashi ka realizuar një foto interesante në të cilën shfaqet topless. Ajo ka vendosur të vazhdojë me surprizat ndaj fansave të saj. Megjithatë është përpjekur të mbulohet paksa duke vendosur nga 500 euro. Ka krijuar kështu një foto mes luksit dhe provokimit. Sigurisht që ka marrë vëmendjen e merituar.

Kjo është foto artistike nga Kallashi:

kallashi-1000-eur

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.