Standard.al

Nëna hedh foshnjën në tualet, video nga momenti shokues (VIDEO+18)

0

Një foshnjë e porsalindur është gjetur në një tualet publik me një thes në kokë.

Videoja tregon momentin kur fëmija ka shpërthyer së qari, ndërsa kalimtarët e pikasën atë dhe organizuan operacion shpëtimi, quke i hequr fillimisht qesen.

Foshnja është hedhur në qytetin Khujand të Provincës Sught në veriperëndim të Taxhikistanit.

Mendohet se e ëma e ka mbështjellë kokën e saj me qese plastike në mënyrë që të mos dëgjoheshin të qarat e bebit.

Fatmirësisht, dikush e pa atë dhe dha alarmin tek fqinjët, të cilët u angazhua. Për fat të mirë, fëmija nuk është mbytur.

Videoja tregon momentin kur dy burra e tërheqin fëmijën nga vrima e tualetit.

https://www.youtube.com/watch?v=9AJarq4qvJs

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.