Standard.al

Greqi/ Emigrantët përdhunojnë studenten brenda në universitet

0

Një studente 23 vjeçare është përdhunuar nga tre emigrantë në Selanik të Greqisë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur të dielën në ambientetet e Universitetit Aristoteli.

Agresorët janë dy sirianë dhe një afgan, të cilët do të akuzohen për grabitje, përdhunim dhe abuzim seksual.

Ngjarja bëhet edhe më tronditëse nga fakti se këta persona kanë sulmuar edhe vajza të tjera më parë.

Emigrantët e arrestuar janë të moshës 17, 20 dhe 27 vjeç.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.