Standard.al

Grabitet Kim Kardashian: I marrin 11 milionë dollarë bizhuteri, familja vendoset nën mbrojtje policore

Për këtë histori po flet mbarë bota.

Kim Kardashian është grabitur nga persona të armatosur në një apartament në Paris, mëngjesin e së hënës.

Ylli 35-vjeçar thotë se i kanë grabitur rreth 11 milionë dollarë bizhuteri.

Pesë persona të armatosur, të veshur si policë, kanë hyrë në godinë pasi e detyruan rojën t’i dërgojë tek apartamenti i Kardashian.

Ata hynë në dhomën e saj, e kërcënuan me një armë, e lidhën dhe e kyçën në banjë.

Nëna e dy fëmijëve, që po vizitonte Parisin për Javën e Modës, ka mbetur e tronditur, por e palënduar fizikisht.

I shoqi, Kanye West ndërpreu koncertin e tij në Nju Jork dhe është nisur për Paris.

E bija e tyre, North, 3 vjeç dhe djalin Saint, 10-muajsh, mendohet se nuk kanë qenë në dhomë.

Mendohet se Kim është kthyer sërish në SHBA dhe familja është vendosur nën mbrojtje policore.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.