Standard.al

Tentoi të përdhunonte 53 vjeçaren, kapet me hashash i riu në Skrapar

Një i ri është në procedim penal nga Policia e Skraparit pasi ka tentuar që të përdhunojë një 53­vjeçare, së cilës i ka hyrë edhe në banesë.

Ai është Z.C. 29 vjeç nga fshati Bulgarec. Z.C. Dyshohet se dy ditë më parë, ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me shtetasen M.D. 53­vjeçare.

Ai është ndaluar dhe në banesën e tij u gjet një sasi hashashi prej 6.7 gramësh.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.