Standard.al

Arrestohet një grua sepse mbylli foshnjen në valixhe

Policia ka arrestuar një grua gjermane sepse gjeti një valixhe në apartamentin e saj ku kishte mbyllur brenda një foshnje të seksit vajzë. Brenda valixhes u gjet dhe skeleti i një fëmije tjetër të porsalindur.

Në spitalin vendas gjendja e foshnjes u raportua si e qëndrueshme.

38F5D35000000578-3815919-image-a-86_1475246463965

Emri i gruas nuk është bërë i ditur për shkak të privatësisë. Ajo u arrestua për akuzat e vrasjes me paramendim.

Po zhvillohet një ekzaminim i skeletit të gjetur të fëmijës së dytë për gjetjen e shkakut të vdekjes së tij.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.