Standard.al

Eskallop derri me Kumbulla të thata dhe Patate

Mishi i derrit shoqërohet me kumbulla të thata, patate të ëmbla, piper të zi, trumzë dhe rozmarinë. Një recetë e shijshme, kalorike dhe me shije të veçantë.
afsfsdfsf

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.