Standard.al

Vekja e kryetarit të Kolonjës, Meta: Jemi të gjithë pranë familjes

Kreu i Kuvendit Ilir Meta ka përcjellur një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të kryebashkiakut të Kolonjës, Arben Malo.

”Jemi pranë qytetarëve të Kolonjës dhe familjarëve të Arben Malos në këto momente dhimbjeje pas ndarjes së parakohshme nga jeta të kryebashkikut të Kolonjës” ka shkruar Meta në mesazhin e tij.

Meta e ka cilësuar Malon si një koleg e bashkëpunëtor të shkëlqyer dhe me vlera të larta njerëzore i cili ka punuar gjithmonë për komunitetin e tij me përkushtim dhe pasion.  –

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.