Standard.al

Pamje shokuese, 3 vjecari tymos marijuanë (VIDEO)

Video shokuese e një djali 3 vjeçar duke tymosur marijuanë ka çuar në arrestimin e xhaxhait të tij pasi mori mijëra klikime në Facebook, sipas Policisë se Arkansas.

Klipi tregon fëmijën e ulur në sediljen e prapme të makinës teksa xhaxhai i jep drogën.

Lamel Yancy, 17 vjeç, u akuzua për vënien në rrezik të shëndetit të minorenit pasi autoritetet zbuluan videon, raporton Fox 43.

Djali dëgjohet duke thënë “bar” e duke kollitur ndërkohë që tymos marijuana disa herë.Pas incidentit vogëlushi është mbajtur nën vëzhgimin e shërbimeve të sigurisë dhe është dorëzuar te gjyshja e tij disa ditë më vonë.

https://www.youtube.com/watch?v=j4eMCdgnTbs

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.