Standard.al

Shoku i Noizyt i kundërpërgjigjet Stresit

Përplasja mes reperëve Noizy dhe Cozman dje më 13 shtator në Prishtinë bën bujë të madhe në media dhe rrjete sociale.

Pas përplasje pati dhe mjaft reagime nga shokët e të dyja palëve. Kujtojmë se reperi Stresi reagoi dje në rrjete sociale duke mbështetur shokun e tij Cozman.

Ndërkohë NiiL- B, shoku i Noizyt nga grupi Double G Army, nuk ka nguruar t’i kundërpërgjigjet menjëherë Stresit.

Ja se çfarë shkruan ai në një postim në Facebook:

Qet stresin kur pe shoh tu u bo gangster pom vjen qudi , qdo nat i kan knu midis Tiranes perdit qaty i ka kurr sen ska bo e han mut kishe qaq e din kejt qe o fallc edhe qe perzihet n pun t huja veq me permend dikush po t’zo me naj qosh tpaloj. #pussyboy

Screenshot_1

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.