Standard.al

Çfarë po fsheh Enca? (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar një foto në Instagram me një veshje të gomuar ku gjoksi i saj është gati të shpërthejë.

Veç fotos ajo ka shkruar edhe një dixhiturë të çuditshme duke ngatërruar edhe ndjekësit e saj në Instagram. “Të gjithë po na shohin kështu që zemër le ta mbajmë sekret. Është pak skandaloze, por zemër mos lejo ta shohin”,-shkruan këngëtarja në gjuhën angleze. Nuk dihet për të jetë ky dedikim dhe se çfarë po fsheh këngëtarja e hitit “Bow Down”?

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.