A është kjo Sofia më seksi që pa pasur Arian Cani ndonjëherë (FOTO)

0

Sezoni i ri i ‘Zonë e Lirë’ startoi me një fytyrë tjetër të ‘Sofisë’ së Çanit.

Loading...

Është përsëri bjonde, e gjatë dhe me forma perfekte. Nëse i hidhni një sy Instagramit të 17 vjeçares Adea Mehmetaj, do të mbeteni pa fjalë. Gjithandej sheh foto seksi me bikini, por më shumë në sy bien fotot topless.

Megjithëse është ende ‘në provë’ siç tha edhe moderatori i ‘Zonë e Lirë’, ajo pa dyshim mbetet një nga modelet më hot të momentit.

sofi-6_1473769993-8119626 sofi2_1473769963-3844344 sofi-1_1473769952-8307818 sofi-3_1473769978-328661 foto

Loading...