Standard.al

Çfarë i ka ndodhur Rihannës?

Rihanna dhe Drake konfirmuan romancën e tyre me një puthje gjatë MTV VMA muajin e kaluar.

Që atëherë, dyshja është bërë e pandashme.

Mbrëmjen e së shtunës këngëtarja 28 vjeçare është fotografuar duke mbërritur në shfaqjen Summer Sixteen të reperit. Por ajo që ka rënë në sy, ishte pamja tepër serioze e Rihannës, që linte vend për dyshime se diçka nuk shkonte me të.

38317A0700000578-3783853-image-a-15_1473585100723383167E600000578-3783853-image-a-16_14735851105733831770300000578-3783853-image-a-14_147358507840438317A1C00000578-0-image-a-3_14735826355433831672200000578-0-image-m-2_1473582617978

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.