Standard.al

Kristjana Saxobeat në qendër të vëmendjes, foto nudo dhe puthje lezbike (Foto +16)

Ajo gjithnjë do ta gjejë një mënyrë për të rënë në sy.

U bë e njohur pas publikimit të mesazheve erotike të shkëmbyera mes saj dhe Noizyt si dhe së fundmi pas denoncimit nga një biznesmen për vjedhjen e telefonit. Etja për famë e ka bërë 17 vjeçaren Kristjana Ibro, ose Kristjana Saxobeat t’i heqë të gjitha. Ish-e dashura e reperit shqiptar, Noizyt, këtë rradhë provokon më shumë se çdo herë, nudo. Përveç fotove nudo në vaskë, ajo ka dalë gjithashtu duke u puthur me një vajzë. Lezbike ose jo, ajo e ka fituar tashmë vëmendjen që kërkonte.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.