Standard.al

Tortat më të shëmtuara të dasmave që do mbahen mend gjatë (Foto)

0

Është një nga pjesët më të pritura gjatë një dasme. Momenti ku del torta e çiftit.

Sidomos ato pak çaste që dhëndëri dhe nusja presin tortën, ideale për një foto kujtimi të atyre që martohen.

Por në disa raste tortat nuk janë menduar ashtu si duhet, dhe rezultati është ky që do shikoni në këtë galeri fotosh.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.