Standard.al

Shqipëri-Maqedoni bllokohet nga stuhia, TVSH ska sinjal

0

Nderpritet ndeshja Shqiperi­Maqedoni. Ashtu siç ishte parashikuar, Shkodra është përfshirë nga moti i keq mbrëmjen e sotme duke shkaktuar kaos dhe panik në stadiumin “Loro Boriçi” ku luhet ndeshja Shqipëri­Maqedoni e vlefshme për eliminatoret e botërorit “Rusi 2018”. Tifozët janë çuar me shpejtësi duke zbrazur shkallët e stadiumit por menjëherë pas nisjes së stuhisë ka rënë edhe sinjali i TVSH­së, çka ka bërë që shqiptarët të mos e shohin dot ndeshjen.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.