Standard.al

Albërie Hadërgjonaj gjyshja më seksi (Foto)

0

Albërie Hadërgjonaj është gjyshja më seksi e estradës sonë.

Ajo po çmend me linjat e saj perfekte.

Në profilin e saj në facebook ajo ka postuar një foto ku shihet pranë detit me një fustan seksi të zi dhe pa sytjena.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.