Standard.al

Tiranë/ Dhunoi vjehrrin e vjehrrën, hetohet 40-vjeçari

0

Nis hetimi për një 40-vjeçar nga fshati Zhurje i Tiranës. Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë i janë referuar materialet për Ilir Kadri Grami, i cili për motive të dobëta ka dhunuar vjehrrin dhe vjehrrën e tij.

“Në datë 02.09.2016, ora 23:30, në fshatin Zhurje, për motive të dobëta ka goditur me shkelma Vjehrrin e tij Rakip Sulejman Lluça, i datëlindjes 08.01.1943, banues në fshatin Zhurje, me arsim 4 klasë dhe vjehrrën e tij Xhemile Ali Lluça, e datëlindjes 17.07.1959, banese në fshatin Zhurje, me arsim 6 klasë”,- thuhet në njoftimin e policisë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.