Standard.al

Nora dhe Roberti janë bashkë, fotot që e vërtetojnë (Foto)

0

Flitet shpesh në media për ndarjen e çiftit më të “lashtë” të showbizit, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, të cilët kanë më shumë se 10 vjet sëbashku.

Por këto foto dhe video të postuara në Snapchat nga Era Istrefi tregojnë që çifti jo vetëm nuk është ndarë, por janë më të lidhur se kurrë.

Gëzimi i tyre më i madh në jetë është vogëlushja, Renee i cila lumturon jo vetëm prindërit, por të gjithë familjarët e familjes Istrefi dhe Berisha.

 

imageimageimageimage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.