Standard.al

Noizy vendos ta heqë përfundimisht këtë tatuazh, ja sa i rëndësishëm ka qenë për të (Foto)

0

Reperi më i njohur shqiptar, Noizy ka hequr dorë nga lidhja e ngushtë me një femër. Në fakt bëhet fjalë për një tatuazh që ai e ka në krahun e djathtë dhe që ka vendosur që ta heqë përmes mënyrës teknologjike të lazerit.

Në tatuazh është fytyra e ish-të dashurës së tij, e cila njëkohësisht është nëna e vajzës së vogël të çiftit, Leandrës.

Këngëtari e pati bërë tatuazh portretin e të dashurës, shumë vite më parë, sipas vetë pohimeve të reperit. Po ajo nuk do të jetë më e përjetësuar në krahun e Noizy-t, sepse ndoshta nuk është më në zemrën e tij.

pkpk

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.