Standard.al

Gold Ag e krahason Nënën Terezën me nënën e Adem Jasharit (Foto)

0

Shumë shqiptar janë duke ndjekur shënjëtërimin e Nënëns Tërezë.

Në mesin e tyre duket të jetë edhe reperi shqiptar Gold Ag, i cili përmes një fotografie të publikuar në rrjetet sociale, e ka krahasuar Nënën Terezë me nënën e Adem Jasharit.

“Nëna Zahide Jashari dhe Nëna Terezë”, ka shkruar këngëtari në fotografinë e publikuar bashkë me disa vargje kushtuar dy nënave shqiptare.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.