Standard.al

Eskallop derri me Kumbulla të thata dhe Patate

0
Mishi i derrit shoqërohet me kumbulla të thata, patate të ëmbla, piper të zi, trumzë dhe rozmarinë. Një recetë e shijshme, kalorike dhe me shije të veçantë.
afsfsdfsf

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.