Standard.al

Përfundon me sukses parkimin e makinës, reagimi i gjyshes ju bën të qeshni me lot (VIDEO)

0

Në videon në fjalë shihet një grua jo e re, e cila kishte vendosur që të vallëzonte në një parking të veturave.

Ajo si “e çmendur” vallëzon, ngjarje të cilën e kishte regjistruar një njeri që ishte afër aty.

Dhe siç thuhet më tej, videoja shumë shpejt është bërë hit në internet.

E në një koment të videos thuhet: Të lumtë zonjë për këtë frymë pozitive, e cila është e vështirë për tu mbajtur këto ditë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.