Standard.al

Armina Mevlani në bashkëpunim me firmën suedeze (Foto)

0

Bloggerja Armina Mevlani shënon dhe një tjetër bashkëpunim të suksesshëm në fushën e modës, që ka qenë gjithnjë pasioni i saj më i madh.

Armina do të reklamojë në blogun e saj produkte të firmës së suksesshme suedeze”Nakd”.

Lajmin e ka bërë publik vetë Armina në faqen e saj të Instagram-it duke u shprehur e entuziazmuar se tashmë po bashkëpunon me firmën suedeze të veshjeve dhe aksesorëve./Blitz.al/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.