Standard.al

Vëllai i Sara dhe Lori Hoxhës është kurioz, ka një pyetje për motrën shtatzënë (Foto)

0

Trashëgimtaret e Top Channel Sara dhe Lori Hoxha kanë një pikë të dobët, e ky është vëllai i tyre më i vogël Itan.

Sara ka postuar në profilin e saj në SnapChat një pyetje që sipas saj e ka bërë pikërisht Itan. “Çfarë ndodh në një bay shower? Të gjithë ju shkoni në dush dhe lani bebin?”. Mesa duket Sara është duke planifikuar festën para ardhjen në jetë të vogëlushit të saj, ndërkohë që tashmë format e rrumbullakosura kanë nisur të duken.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.