Standard.al

Arrestohet për prostitucion motra e këngëtares së njohur (Foto)

0

Arrestohet motra e këngëtares së njohur Mariah Carey. Mësohet se mbi të rëndon akuza e prostitucionit.

Alison Carey u arrestua për përfitim parash në këmbim të favoreve seksuale ndërsa u dënua nga gjykata federale amerikane.

Por policia amerikane ka ngritur alarmin se të gjithë ata që kanë pasur kontakt seksual me motrën e këngëtares duhet të kontrollohen pasi ajo është prekur nga HIV/AIDS.

 

alison

Alison gjente klientët nëpërmjet internetit, ku publikonte fotografi të ndryshme në të cilat shkruante “Jam një zonjë e bukur në kërkim për djem që duan argëtim dhe kënaqësi. Këto mund t’ua ofrojë vetëm një grua me aftësi”, shkruajnë mediat amerikane.

Alison_Carey_escort_ad_photo

Ajo mund të lirohet me kusht nëse paguan 1000 dollarë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.