Parkimet me pagesë, të revoltuar qytetarët heqin bllokuesit e gomave (VIDEO)

0

Qytetarët vlonjatë janë kundër parkimeve me pagesë. Ata kanë hequr me dhunë bllokuesit e gomave dhe nuk janë shqetësuar aspak për këtë fakt. Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

Loading...

Loading...

Lini nje pergjigje