Standard.al

Kallashi edhe në Amerikë me foto të nxehta (Foto)

0

Donjeta Kosumi – Kallashi, e cila papritmas ndërpreu punën e saj në ‘Kobra City’ dhe u nis për në Amerikë, ka filluar përsëri të postojë foto të nxehta.

Në profilin e saj në Facebook, Kallashi mbrëmë i ka postuar disa fotografi, ashtu siç di ajo – shumë provokative.

Me një palë bikine ngjyrë vjollce, gjoksi i Kallashit bie shumë në sy.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.