Standard.al

Foto pa mendje, Luana serioze duke kontrolluar Instagramin

0

Marina dhe Luana duket se kanë duke i shijuar pushimet. Të dy moderatoret kanë mbyllur sezonet në programet përkatëse në TCH dhe po shijojnë pushime, gjithnjë bashkë. Ja ku i kemi në këtë selfie të postuar nga Marina në Snapchat e cila kap Luanën pa mendje duke kontrolluar me seriozitetin më të madh llogarinë e saj në Instagram. Duhet thënë se dy bukuroshet e ekranit kanë me mijëra ndjekës në rrjetet sociale.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.