Standard.al

Ja kush e kërcnoi me jetë Kallashin në Snapchat (Foto)

0

Donjeta Kosumi – Kallashi, e cila papritmas ndërpreu punën e saj në ‘Kobra City’,si dhe çdo kontakt në rrjete sociale, përmes një postimi të bërë së fundi në Snapchat ajo ka thënë se jeta e saj është në rrezik.

‘Po më kercënon me jetë. Apo të kisha një familje s’do kishin ndodhur disa gjëra. A është burrë ai që shet trimëri me femër’, ka shkruar ajo në Snapchat.

Ende nuk dihet se nga kush i është bërë ky kërcënim valltares.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.