Standard.al

Bon Jovi rikthehen me këngë të re, boom klikimesh në një javë (VIDEO)

0

Pas tre vjetësh, grupi legjendar vijnë me muzikë të re për fansat.

Bon Jovi kanë gati për të publikuar albumin e tyre të parë pas tre vjetësh.

Ata i kanë paraprirë albumit me një këngë të re të realizuar me videoklip, me titullin “This House Is Not For Sale”.

Kjo këngë rregjistron 1,738,177 views dhe afro 2 milion subscribe.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.