Standard.al

Ja me cilën shenjë do të keni seksin e ëndrrave

0

Për shenjat e Zjarrit seksi është lojë, Tokësorët vështirë relaksohen pa emocione, ndërsa Ujorëve asgjë nuk u është e pazakonshme, janë fantastikë dhe me plot epsh.

Dashi dhe Peshorja

Dy shenja tepër energjike dhe aktive. Kur bëhen bashkë, praktikisht marrin flakë.

Demi dhe Akrepi

Të dyja këto shenja janë të ngadalta, të qëndrueshme dhe ekstremisht pasionante. Kontakti sy më sy i zgjatur dhe paraloja e gjatë krijon bazat për seks fantastik.

Gaforrja dhe Bricjapi

Mos u gënjeni nga pamja e tyre e qetë. Këto dy shenja mund të bëjnë çudirat në dhomën e gjumit. Misteri i personave të shenjës së Gaforres i çmend Bricjapët.

Luani dhe Ujori

Me vetëbesimin dhe individualitetin që i karakterizon, këto dy shenja e dinë mirë se kush janë dhe çfarë duan ndaj kënaqen me vëmendjen që jëri tregon ndaj tjetrit në shtrat.

Binjakët dhe Shigjetari

Si dy aventurieret e Zodiakut, këto dy shenja tërhiqen nga lirshmëria dhe kurioziteti i njëri-tjetrit. Për ta nuk ka limite në shtrat.

 

Virgjëresha dhe Peshqit

Dy nga shenjat më bujare dhe më të dashura të Zodakut. Kur bëhen bashkë, japin maksimumin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.